Firma Profili

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Biz Kimiz

2001 yılından beri sadece yapı ürünlerinin üretim ve montajını gerçekleştiriyoruz. Faaliyetlerimizi Bursa’nın Yıldırım ilçesinde sürdürüyoruz ve tüm Bursa ya ve Marmara bölgesine hizmet veriyoruz.

GÖRKEM YAPI olarak geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünler için sözleşmede yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini en üst düzeyde sağlamaktayız.Her zaman en iyisini yapmak amacı ile yakaladığımız kaliteyi sürekli ölçmek ve geliştirmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincinde sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli saymaktayız.

Teknoloji ve kalite bakımından sektöründe lider bir firma olarak müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.


Tarihçe

Yusuf KURNAZ ‘ın 2001 yılında genç bir iş adamı olarak inşaat ve yapı dünyasına tek başına attığı adım, aynı zamanda bugünkü GÖRKEM YAPI’nın başlangıcı idi. Görkem Yapı, Yusuf KURNAZ ‘ın liderliğinde bütün takım arkadaşlarıyla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yoluna devam ediyor.

Bugüne kadar yapı sektörünün muhtelif branşlarında 500 bin metrekarenin üzerinde imalat yapıldı. İleri teknolojileri takip eden Görkem  Yapı, üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliği sayesinde sektöründe farklı bir konuma geldi.

Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konutlarda farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız GÖRKEM YAPI’yı bu günlere taşımıştır.

  • 2017 – Showroom Yeni Binaya Taşınıyor
  • 2008 –  Görkem Yapı Cam Balkon Sektöründe Yeni Markasını Yaratıyor.
  • 2005 – Görkem Yapı Bursa Yıldırımdaki Kapılarını Açıyor.
  • 2003 – Yeni Ofise Geçiş
  • 2001 – Görkem Yapı Kuruluş Yılı

Misyon

Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri cam balkon sistemlerine ve yapı ürünlerine adapte etmeyi başarmış, yüksek kalite standartlarında üretim ve satış yapan, müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini memnun eden, gerek marka gerek ürün olarak GÖRKEM YAPI adından söz edilmesidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.